Archiv
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
zpět


Ženy 3.liga - základní část
1.BK Loko BEAS pharm Trutnov B181531481:112733
2.BK Pliska Studánka Pardubice181441441:117332
3.BC Orlová181351338:111131
4.TJ Sokol Pečky181261280:124930
5.SBŠOstrava18991289:126627
6.Univerzita Brno187111212:128025
7.TJ Lokomotiva Krnov187111292:137825
8.Proton Zlín185131082:121823
9.SŠB Pardubice184141184:143722
10.SK UP Olomouc B184141080:144022
Ženy 3.liga - základní část PZ FA BOD TRO PBNZ TRHS TRHD %TRH
Curýová Karolína 2 3 2 0 1,00 0 0 0,00%
Fejfarová Jana 15 31 116 23 7,73 10 9 90,00%
Fraiová Kateřina 4 3 52 0 13,00 12 8 66,67%
Fröhlichová Alena 3 3 12 4 4,00 0 0 0,00%
Fröhlichová Eva 4 1 6 0 1,50 0 0 0,00%
Katrnošková Simona 17 18 109 20 6,41 31 21 67,74%
Křížová Kamila 15 32 45 0 3,00 16 7 43,75%
Mašínová Kateřina 8 11 14 0 1,75 0 0 0,00%
Mazurová Michaela 17 58 187 9 11,00 26 20 76,92%
Moudrá Erika 1 1 0 0 0,00 0 0 0,00%
Pajkrtová Lenka 17 18 186 27 10,94 41 35 85,37%
Rokytová Martina 9 11 34 2 3,78 20 6 30,00%
Růžičková Zuzana 1 1 2 0 2,00 0 0 0,00%
Sosnovská Jana 1 1 0 0 0,00 0 0 0,00%
ŠÍPOVÁ Eva 14 43 229 0 16,36 77 44 57,14%
Šípová Lenka 10 21 211 0 21,10 67 52 77,61%
Švecová Eva 9 18 44 5 4,89 36 18 50,00%
Vavrošová Karolína 8 17 31 7 3,88 17 10 58,82%

Ženy 3.liga - finálová skupina
1.BK Loko BEAS pharm Trutnov B241951906:149443
2.BK Pliska Studánka Pardubice241951898:157643
3.BC Orlová241591752:156039
4.TJ Sokol Pečky2413111665:171137
Ženy 3.liga - finálová skupina PZ FA BOD TRO PBNZ TRHS TRHD %TRH
Fejfarová Jana 5 12 29 9 5,80 0 0 0,00%
Fraiová Kateřina 5 17 65 0 13,00 15 11 73,33%
Fröhlichová Eva 1 0 5 0 5,00 1 1 100,00%
Katrnošková Simona 5 8 41 4 8,20 28 15 53,57%
Křížová Kamila 2 1 4 0 2,00 4 2 50,00%
Mašínová Kateřina 1 2 5 1 5,00 0 0 0,00%
Mazurová Michaela 6 19 65 3 10,83 11 10 90,91%
Pajkrtová Lenka 5 9 42 8 8,40 11 8 72,73%
Rokytová Martina 6 3 16 2 2,67 6 4 66,67%
ŠÍPOVÁ Eva 2 6 32 0 16,00 15 13 86,67%
Šípová Lenka 6 15 76 1 12,67 31 23 74,19%
Vavrošová Karolína 4 8 5 1 1,25 0 0 0,00%

Liga starších dorostenek - základní část
1.PEML Ústí nad Labem222021975:115242
2.TJ Sokol Pečky221661547:142638
3.SK Aritma Praha221571579:148637
4.BCM Sokolov221391524:139935
5.BK Czech coal Aldast Strakonice "B"221391499:137635
6.BK Kralupy junior2212101412:139934
7.BK Brandýs nad Labem2212101482:144434
8.BK Drapa Prosek2211111569:160033
9.TJ Biľuterie Jablonec nad Nisou2210121663:165332
10.BC Slaný227151435:153829
11.TJ Lovochemie Lovosice223191425:181325
12.Slovan Litoměřice220221109:193322
Starší dorostenky - základní část PZ FA BOD TRO PBNZ TRHS TRHD %TRH
Břízová Jana 2 0 9 0 4,50 2 1 50,00%
Coubalová Štěpánka 8 15 67 0 8,38 7 5 71,43%
Černá Petra 2 6 4 0 2,00 0 0 0,00%
Fröhlichová Alena 19 40 217 40 11,42 31 17 54,84%
Katrnošková Simona 20 33 314 43 15,70 102 53 51,96%
Kuchařová Jana 9 5 4 0 0,44 0 0 0,00%
Mazurová Michaela 19 54 359 4 18,89 67 53 79,10%
Ondrášiková Markéta 8 20 76 2 9,50 19 12 63,16%
Paroulková Michaela 3 3 9 0 3,00 1 1 100,00%
Rokytová Martina 21 49 201 17 9,57 60 24 40,00%
Růžičková Zuzana 18 39 69 1 3,83 16 6 37,50%
Seifertová Anna 2 3 12 2 6,00 0 0 0,00%
Sosnovská Jana 18 39 37 0 2,06 21 8 38,10%
Šípová Lenka 7 10 125 1 17,86 31 23 74,19%
Vavrošová Karolína 8 20 26 5 3,25 8 7 87,50%
Zedníková Markéta 12 11 18 0 1,50 2 0 0,00%

Liga starších dorostenek - finálová skupina
1.PEML Ústí nad Labem282622434:150854
2.TJ Sokol Pečky281991932:180147
3.SK Aritma Praha2817111945:189945
4.BCM Sokolov2814141871:181242
Statistika - starší dorostenky - finálová skupina PZ FA BOD TRO PBNZ TRHS TRHD %TRH
Břízová Jana 1 0 0 0 0,00 0 0 0,00%
Curýová Karolína 4 12 17 0 4,25 4 1 25,00%
Fröhlichová Alena 6 9 50 7 8,33 10 9 90,00%
Katrnošková Simona 6 11 69 12 11,50 20 13 65,00%
Kuchařová Jana 2 1 0 0 0,00 0 0 0,00%
Mazurová Michaela 6 17 67 1 11,17 2 2 100,00%
Paroulková Michaela 2 8 22 1 11,00 3 3 100,00%
Rokytová Martina 6 15 41 4 6,83 21 9 42,86%
Růžičková Zuzana 1 0 4 0 4,00 0 0 0,00%
Sosnovská Jana 4 10 9 0 2,25 10 3 30,00%
Šípová Lenka 3 10 76 1 25,33 17 9 52,94%
Vavrošová Karolína 6 11 28 7 4,67 1 1 100,00%
Zedníková Markéta 2 2 2 0 1,00 0 0 0,00%

Liga mladších dorostenek - základní část
1.BCM Sokolov222201949:96344
2.TJ Lokomotiva Liberec I.221751787:127939
3.TJ Lokomotiva Liberec "B"221661591:131738
4.DDM Česká Lípa221481510:126236
5.USK Praha221391369:144235
6.AŠ Mladá Boleslav2212101406:137534
7.BSK Tatran Kraslice2212101367:135534
8.OK Servis BioPro Basket Slovanka "B"2211111444:137133
9.TJ Sokol Pečky227151311:153829
10.TJ Slavoj Strojplast Tachov223191098:171525
11.TJ Sokol Nusle "B"223191101:166125
12.BK Kralupy junior22220994:164924

Statistika - mladší dorostenky
PZ FA BOD TRO PBNZ TRHS TRHD %TRH
Břízová Jana 9 13 12 0 1,33 0 0 0,00%
Coubalová Štěpánka 10 25 114 0 11,40 21 14 66,67%
Černá Petra 5 6 27 0 5,40 17 7 41,18%
Hojková Michaela 21 37 100 10 4,76 20 12 60,00%
Hojková Lenka 16 13 56 6 3,50 6 2 33,33%
Chudobová Petra 1 1 0 0 0,00 0 0 0,00%
Kuchařová Jana 12 7 3 0 0,25 6 1 16,67%
Michlová Kateřina 15 29 30 0 2,00 3 2 66,67%
Michlová Jana 13 43 132 0 10,15 37 20 54,05%
Mýtová Aneta 15 40 95 1 6,33 61 26 42,62%
Neumannová Anna 5 9 26 2 5,20 10 4 40,00%
Paroulková Michaela 11 32 41 0 3,73 25 5 20,00%
Pospíšilová Jana 7 4 7 0 1,00 2 1 50,00%
Povolná Kristýna 9 19 65 0 7,22 33 23 69,70%
Seifertová Anna 13 36 205 22 15,77 47 25 53,19%
Suchá Barbora 20 41 257 17 12,85 103 58 56,31%
Štolcová Tereza 6 12 41 3 6,83 4 4 100,00%
Vlasáková Kateřina 15 13 51 0 3,40 21 11 52,38%
Žáčková Barbora 9 23 49 0 5,44 28 15 53,57%